Images-loading
Image

Samorząd Studencki

Samorząd Studencki

Samorząd Studencki – wolontariat ponad miarę

Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Zawodowej Łódzkiej Korporacji Oświatowej z siedzibą w Łódzi jest świetną szansą na zdobycie nowych umiejętności, poznania ciekawych ludzi, świata i siebie. Pozwala oderwać się od codziennych obowiązków, może być sposobem na samotność, twórcze przetrwanie okresu studiowania i zdobycia ciekawych doświadczeń, które można wykorzystać w przyszłej wymarzonej pracy. Aktywne uczestnictwo w pracach samorządu może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie kariery zawodowej, zapoznania się z działalnością rektoratu, dziekanatu, pracy Dziekana i pełnomocników dziekana i innych ważnych jednostek administarcyjnych Uczelni. Dzięki niemu samorządowiec może uzyskać informację zwrotną na temat własnych kompetencji, słabych i mocnych stron. Samorząd Studencki stwarza okazję do odkrywania sensu pomagania innym, uwrażliwia na potrzeby drugiego człowieka.

Kim są ludzie już działąjacy w strukturach samorządu. Odpowiedź jest prosta, to grupa pasjonatów, ludzi chcący podzielić się swoimi pasjami i zdobyć doświadczenie poprzez organizację róznych eventów na terenie Uczelni, ale także poza jej murami. Można pomyśleć, że to grupa"trzymająca władzę", otóż nie, jest to grupa sformalizowana, ale bez niej nie byłoby zrobionych wiele projektów studenckich, ale także uczestnictwo w pracach takich jednostek jak działu stypendialnego.

Co można powiedzieć o obecnej kadencji samorządu? Obecny Samorząd skada się z dwóch najważniejszyych osób przewodniczącego i jego zastępcy.

Jeżeli masz pomysł na samorozwój i chciałabyś/chciałbyś razem z nami, pasjonatami pracy społecznej, podzielić się swoim wolnym czasem , zgłoś się do nas do Biura Samorządu Studenckiego WSZ ŁKO w Łodzi mieszczącego się w siedzibie uczelni, przy ul. Stefana Jaracza 70 lok. 22.

Powodzenia i do zobaczenia.

PODZIEL SIĘ